100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1652338414
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1092830343
3Falch, MalinHarukkas ønske 981320854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 959324463
5Helgheim, OdinDrageviking 931918984
6Sotberg, VictorEdelmot 922419704
7Falch, MalinTrollriket 907123403
8Sotberg, VictorNekromanseren 904418114
9Falch, MalinKråkesøstrene 866121224
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 847131512
11Pilkey, DavHundemannen 845518484
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 827635242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 786011796
14Mugford, SimonHaaland ruler 781416664
15Falch, MalinReisen til Røros 724917034
16Nordahl, VictorByen 710914984
17Helgheim, OdinFenrisulven 707320903
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 704513345
19Helgheim, OdinValhall 681715694
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 676314664
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 664418643
22Pilkey, DavHundemannen er på ballen 664313414
23Sandmæl, CathrineJenter 661714834
24Helgheim, OdinFimbulvinter 652117103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 643730712
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 630416243
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 626913514
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 621612634
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 620715563
30Horst, Jørn LierTvilen 609512195
31Sotberg, VictorSkyggene 60939866
32Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 608817413
33Nordahl, VictorSkogen 605512954
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 602911495
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 599623242
36Pilkey, DavFarefulle høyder 598911415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 597610625
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 595812054
39Sotberg, VictorBedrager 592613944
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 586617783
41Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 586617623
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 582011205
43Sandnes, Hans JørgenDypfryst 582016963
44Pilkey, DavDen røde rebell 57589166
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 574325752
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 571613274
47BékaHjertets hemmeligheter 56439435
48Pilkey, DavLoppenes herre 561711314
49Pilkey, DavI fri dressur 560111115
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55967577
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 554516563
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 551420272
53Horst, Jørn LierDen siste saken 546415083
54Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 543880330
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 543215463
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 533119912
57Strout, ElizabethDet vi aldri sier 532415623
58Helgheim, OdinTordenguden 532311774
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 527719672
60Sandmæl, ChaBeseiret 525912674
61Pilkey, DavI kattepine 525010285
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 524921082
63Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 524112864
64Nordahl, VictorRevefarmen 520910974
65BékaKjærlighetssorg 51628286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 514913233
67Ravatn, AgnesDoggerland 505113193
68Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 504121992
69Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503857450
70Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
71Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 500419392
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 499712733
73Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
74BékaFeriefling 49897486
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49857696
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 492121052
77Mugford, SimonMessi ruler 489710704
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 488811994
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 485718602
80Strömberg, SaraSot 48557106
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 484311484
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 480912873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 476915493
84Mugford, SimonMbappé ruler 47379574
85Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 471221912
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47119335
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 470912743
88BékaStjålne drømmer 47087276
89Dåsnes, NoraBare si ja 469711184
90BékaSøt musikk 46647626
91Helgheim, OdinYggdrasil 46529714
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 464813193
93Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 464710704
94Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464613173
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 464512153
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45859364
97 Verkstedhåndboka 454277320
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 450314253
99Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 449614543
100Tolo, MichelleFullmåne 449010574

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/10/2026 kl. 12:15:57


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As