100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1540738194
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1011530113
3Falch, MalinHarukkas ønske 916520604
4Falch, MalinVikingene og orakelet 889924353
5Helgheim, OdinDrageviking 865918414
6Sotberg, VictorEdelmot 857119584
7Falch, MalinTrollriket 847023263
8Sotberg, VictorNekromanseren 840317954
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 814131512
10Falch, MalinKråkesøstrene 805121123
11Pilkey, DavHundemannen 789618544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 776635232
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 753711786
14Mugford, SimonHaaland ruler 721316514
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 664013075
16Nordahl, VictorByen 663014814
17Helgheim, OdinFenrisulven 656720753
18Falch, MalinReisen til Røros 655916344
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 635314464
20Helgheim, OdinValhall 632315404
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 621918453
22Sandmæl, CathrineJenter 617314754
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 616813364
24Helgheim, OdinFimbulvinter 610117023
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 602630641
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 594016253
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 589913564
28Horst, Jørn LierTvilen 585212164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 584415523
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 580012684
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 567117113
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 566923362
33Nordahl, VictorSkogen 565012854
34Sotberg, VictorSkyggene 56459745
35Pilkey, DavFarefulle høyder 559411374
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 558311294
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 556810625
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 554217503
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 550411974
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 543416993
41Pilkey, DavDen røde rebell 53959105
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 538211094
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 537917503
44Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 537980360
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 533925682
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 531613124
47Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53007547
48Sotberg, VictorBedrager 527913154
49BékaHjertets hemmeligheter 52689245
50Pilkey, DavI fri dressur 526311184
51Horst, Jørn LierDen siste saken 525615113
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 520620342
53Pilkey, DavLoppenes herre 518711204
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 517116233
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 507615423
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 502419762
57Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502258750
58Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 498663030
59Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 498070740
60Helgheim, OdinTordenguden 497911634
61Pilkey, DavI kattepine 493210384
62Strout, ElizabethDet vi aldri sier 493215583
63Sandmæl, ChaBeseiret 492112513
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 489420952
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 487819312
66Nordahl, VictorRevefarmen 487310844
67Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 485312743
68Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 483213013
69BékaKjærlighetssorg 48318205
70Ravatn, AgnesDoggerland 479413193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 474812683
72Strömberg, SaraSot 47027106
73Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 469821862
74BékaFeriefling 46807456
75Pilkey, DavMitt liv som katt 46527586
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 459521052
77Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 457012933
78Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 456818892
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 456118552
80 Verkstedhåndboka 452577860
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 450611783
82Mugford, SimonMessi ruler 449110384
83Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 448411343
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 44449244
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 443613233
86Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 443215312
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 441912533
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 441121742
89BékaStjålne drømmer 43957166
90Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 437413083
91Mugford, SimonMbappé ruler 43679404
92BékaSøt musikk 43567515
93Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433263170
94Strömberg, SaraSkygger 43157795
95Dåsnes, NoraBare si ja 430610823
96Helgheim, OdinYggdrasil 43039644
97Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 429912113
98Mugford, SimonRonaldo ruler 42599244
99Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 425210434
100Tolo, MichelleFullmåne 422410434

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/10/2026 kl. 14:15:46


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As