100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1587438354
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1046330133
3Falch, MalinHarukkas ønske 944120724
4Falch, MalinVikingene og orakelet 919024363
5Helgheim, OdinDrageviking 891118584
6Sotberg, VictorEdelmot 884519654
7Falch, MalinTrollriket 871923403
8Sotberg, VictorNekromanseren 870618074
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 830031512
10Falch, MalinKråkesøstrene 829621133
11Pilkey, DavHundemannen 816018554
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 801535332
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 766911806
14Mugford, SimonHaaland ruler 746416544
15Falch, MalinReisen til Røros 684616574
16Nordahl, VictorByen 683414874
17Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 681513165
18Helgheim, OdinFenrisulven 678520933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 653914584
20Helgheim, OdinValhall 653115554
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 641318483
22Sandmæl, CathrineJenter 637114774
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 635913334
24Helgheim, OdinFimbulvinter 628717103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 621230732
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 608716223
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 606213464
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 602115603
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 601012674
30Horst, Jørn LierTvilen 596212184
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 586717373
32Sotberg, VictorSkyggene 58509785
33Nordahl, VictorSkogen 582412874
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 582023402
35Pilkey, DavFarefulle høyder 577011375
36Pilkey, DavForbrytelse og slafs 576711345
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 572610545
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 567817543
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 567511954
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 559716963
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 556017533
42Pilkey, DavDen røde rebell 55559116
43Sotberg, VictorBedrager 554713484
44Pilkey, DavNår villdyret våkner 554211085
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 552025572
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 544213104
47Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 54357577
48BékaHjertets hemmeligheter 54149295
49Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 540180360
50Pilkey, DavLoppenes herre 539911274
51Pilkey, DavI fri dressur 537811124
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 535820472
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 535116483
54Horst, Jørn LierDen siste saken 535115093
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 523815473
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 514119852
57Helgheim, OdinTordenguden 513411654
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 510615573
59Pilkey, DavI kattepine 507110374
60Sandmæl, ChaBeseiret 506812594
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 504421002
62Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 504219342
63Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
64Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 501312793
65Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 500463100
66Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499370740
67BékaKjærlighetssorg 49818246
68Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 496013023
69Nordahl, VictorRevefarmen 494210794
70Ravatn, AgnesDoggerland 490513193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 490112813
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 484721902
73BékaFeriefling 48267486
74Pilkey, DavMitt liv som katt 48127666
75Strömberg, SaraSot 47767106
76Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 476819082
77Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 474121152
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 469711993
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 469118552
80Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 468812933
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 467311534
82Mugford, SimonMessi ruler 466710544
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 459215452
84Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45759284
85Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 457413233
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 455221802
87Mugford, SimonMbappé ruler 45379454
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 453712593
89 Verkstedhåndboka 453277420
90BékaStjålne drømmer 45217196
91BékaSøt musikk 45087585
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 449113063
93Dåsnes, NoraBare si ja 447411004
94Helgheim, OdinYggdrasil 44589694
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 443412113
96Mugford, SimonRonaldo ruler 44179284
97Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 440710514
98Strömberg, SaraSkygger 43767825
99Tolo, MichelleFullmåne 436410564
100Kibuishi, KazuIldfuglen 434718002

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 171 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2459 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2026 kl. 14:15:43


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As