100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1719538474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1140730423
3Falch, MalinHarukkas ønske 1020320914
4Falch, MalinVikingene og orakelet 1000624494
5Helgheim, OdinDrageviking 973519195
6Sotberg, VictorEdelmot 960519794
7Falch, MalinTrollriket 944523424
8Sotberg, VictorNekromanseren 943718325
9Falch, MalinKråkesøstrene 900921334
10Pilkey, DavHundemannen 882118534
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 867631502
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 865835372
13Mugford, SimonHaaland ruler 829816824
14Christensen, Lars SaabyeKjøkken 803911796
15Falch, MalinReisen til Røros 767217454
16Nordahl, VictorByen 743415074
17Helgheim, OdinFenrisulven 738220983
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 723713415
19Helgheim, OdinValhall 706815734
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 705414824
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 690213455
22Sandmæl, CathrineJenter 686314874
23Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 684218623
24Helgheim, OdinFimbulvinter 680517233
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 676131022
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 648716263
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 647413674
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 646712685
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 643515594
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 635017413
31Sotberg, VictorSkyggene 633510036
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 629923672
33Sotberg, VictorBedrager 629214334
34Nordahl, VictorSkogen 627413074
35Pilkey, DavFarefulle høyder 624511415
36Horst, Jørn LierTvilen 622812205
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 622611395
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 622210635
39Pilkey, DavHundemannen håver inn 620112195
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 608216933
41Pilkey, DavNår villdyret våkner 606011255
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 605617723
43Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 601917613
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 600025642
45Pilkey, DavDen røde rebell 59509116
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 594113284
47BékaHjertets hemmeligheter 58929556
48Pilkey, DavLoppenes herre 585111325
49Pilkey, DavI fri dressur 582511165
50Kibuishi, KazuBølgerytteren 576916643
51Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57567557
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 574220482
53Sandnes, Hans JørgenHavgapet 566015513
54Horst, Jørn LierDen siste saken 556915083
55Strout, ElizabethDet vi aldri sier 554015663
56Helgheim, OdinTordenguden 552511704
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 549819652
58Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 548220122
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 547712874
60Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 547180340
61Nordahl, VictorRevefarmen 542910984
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 542721082
63Sandmæl, ChaBeseiret 542012484
64Pilkey, DavI kattepine 538710175
65BékaKjærlighetssorg 53668346
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 530613254
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 526419782
68Pilkey, DavMitt liv som katt 52117766
69Ravatn, AgnesDoggerland 519813233
70Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 519622012
71BékaFeriefling 51887576
72Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 511021182
73Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 510212604
74Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504857450
75Sandnes, Hans JørgenOrkanen 504211914
76Mugford, SimonMessi ruler 503210594
77Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502963230
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 502518612
79Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 500611434
80Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499870740
81Mugford, SimonMbappé ruler 49679625
82Strömberg, SaraSot 49417106
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 492015623
84Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 491812853
85Dåsnes, NoraBare si ja 491111484
86Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 490122172
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 489113073
88Nesbø, JoNådeskudd 487516522
89BékaStjålne drømmer 48677316
90Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48619385
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 485013293
92Helgheim, OdinYggdrasil 48379764
93Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 482413343
94BékaSøt musikk 48237656
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 481712183
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 480810684
97Mugford, SimonRonaldo ruler 47769355
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 471114413
99Kibuishi, KazuAlveprinsen 470217862
100Tolo, MichelleFullmåne 466210634

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2476 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/10/2026 kl. 17:24:05


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As