100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 830031512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 766911806
3Horst, Jørn LierTvilen 596212184
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 54357577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 535115093
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 510615573
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 500463100
8Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 493657870
9Ravatn, AgnesDoggerland 490513193
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483857870
11Strömberg, SaraSot 47767106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 468812933
13 Verkstedhåndboka 438774560
14Strömberg, SaraSkygger 43767825
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 422520892
16Horst, Jørn LierSkriket 406012703
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 40579884
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 399114512
19Nesbø, JoNådeskudd 394515612
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38897005
21Engman, PascalKlanen 38514288
22Fretheim, EvaKråketronen 36995007
23Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36958894
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36937025
25Nesbø, JoMinnesota : roman 367017452
26Läckberg, CamillaSørgekonen 36694388
27Horst, Jørn LierUtskudd 362911283
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 358010983
29Jæger, JørgenNarrespill 349411263
30Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34399363
31Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34256225
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33748404
33Ohlsson, KristinaNattanker 33379143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 333211842
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 323037620
36Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31889243
37Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31844986
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31419553
39Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31288443
40Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31199503
41McFadden, FreidaKjære Debbie 311010133
42Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310439200
43McFadden, FreidaHushjelpen 30727154
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 306712942
45Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 306613372
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29898003
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29758193
48Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 294610132
49Perrin, ValérieTata 29188773
50McEwan, IanHva vi kan vite 28677973
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28589163
52Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27977663
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27937893
54Strömberg, SaraSkred 27664486
55Fretheim, EvaPapirdukkene 27328443
56Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271333270
57Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26606404
59Strout, ElizabethFortell meg alt 26467643
60Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257930990
61Renberg, ToreEt livsforsøk 256011992
62Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255930820
63McFadden, FreidaKollisjonen 25599842
64Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 254810022
65Strömberg, SaraSkinn 25314565
66Fretheim, EvaDronningland : krim 24448752
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24394565
68Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 239610962
69Heivoll, GauteHimmelens krystall 23925924
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 235630900
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23494505
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23434505
73Theorin, JohanNattgjestene 23374285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23126083
75Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228628370
76Backman, FredrikMine venner 22627263
77McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22544774
78De la Motte, AndersNattjegeren 22502648
79Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22048392
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21894794
81Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21783506
82Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21718672
83Sten, VivecaBenåderen 21522558
84Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21297502
85Fosse, JonVaim : roman 21256253
86Burke, Caro ClaireYesteryear 212012821
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21017632
88Horst, Jørn LierTørt land 209811311
89Græsli, HansKompass : geografi vgs 209724550
90Engman, PascalIngen 20923236
91Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20882987
92Enger, ThomasSår 20722787
93Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20693386
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20608522
95Stranger, SimonStranger : roman 20565233
96Walden, AndrevJævla menn 20428322
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20248102
98Engman, PascalAlbinoen 19742637
99Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196826060
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19555003

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 193 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2459 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2026 kl. 14:18:16


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As