100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Michaelides, AlexDen tause pasienten 61048167
2Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 58578177
3Horst, Jørn LierSlagside 54509735
4Horst, Jørn LierRøykteppe 54318876
5Riley, LucindaSolsøsteren : Electras historie 53227626
6Horst, Jørn LierIllvilje 524810485
7Moyes, JojoOver horisonten 47529934
8Fossum, KarinBakom synger døden 444010034
9Nesbø, JoKniv 40448864
10Hjorth, VigdisEr mor død : roman 38479973
11Riley, LucindaSommerfuglrommet 325611212
12Grebe, CamillaSkyggejegeren 32273788
13Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 320017651
14Adler-Olsen, JussiOffer 2117 31844876
15Grimsrud, BeateJeg foreslår at vi våkner : roman 31635705
16Horst, Jørn LierSak 1569 309411502
17Nesbø, JoKongeriket : roman 30698293
18Flood, HeleneTerapeuten 30685375
19Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 29416784
20Jæger, JørgenHjerteløs 28516114
21Shakar, ZeshanGul bok : roman 28337203
22Christensen, Lars SaabyeByens spor : skyggeboken 28079243
23Jio, SarahKjærlighetens ansikt 28024576
24Egeland, TomKongen 27637433
25Läckberg, CamillaGullburet 27094785
26Olsson, LindaLangsomt lukker jeg døren 26925634
27Nesser, HåkanHalvmorderen : en beretning om Adalbert Hanzon i nåtid og fortid, forfattet av ham selv 26673268
28Lunde, MajaPrzewalskis hest : roman 26655165
29Ambjørnsen, IngvarIngen kan hjelpe meg 26524695
30Montefiore, SantaNå og tilbake 25955434
31Riley, LucindaDe syv søstre 25945404
32Hislop, VictoriaDe som er elsket 24965264
33Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 24524485
34Braithwaite, OyinkanMin søster er seriemorder 24104934
35Jio, SarahAlle blomstene i Paris 24073706
36Fjell, Jan-ErikGråsonen : krim 23764215
37Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 23595764
38Ohlsson, KristinaHenrys hemmelighet 23132848
39Jacobsen, RoyBare en mor 223510382
40Horst, Jørn LierNullpunkt 22335024
41Linde, HeidiHva hun klager over når hun klager over husarbeidet : roman 21944994
42Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 219332770
43Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 21834365
44Lindell, UnniNabovarsel : kriminalroman 21786703
45Jæger, JørgenJudasskuddet 21377382
46Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 21335014
47Jackson, StinaØdemark 21012807
48Grünfeld, Nina F.Frida : min ukjente farmors krig 20953715
49De la Motte, AndersVåroffer 20792657
50James, EricaHagene i Italia 20784264
51Omar, SaraSkyggedanseren 20632787
52Riley, LucindaStormens søster 20205463
53Mühleisen, WenckeRedd deg selv, lille hjerte : roman 20145263
54Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 20036343
55Horst, Jørn LierDet innerste rommet 19765673
56Jackson, StinaSølvveien 19622926
57Allende, IsabelOver havet 19402876
58Riley, LucindaSkyggesøsteren 19157242
59Langeland, Henrik H.Showtime! 18974624
60Sendker, Jan-PhilippKunsten å følge hjertet 18793245
61Riley, LucindaSolsøsteren 18647802
62Ambjørnsen, IngvarEkko av en venn : roman 18524703
63Boström Knausgård, LindaOktoberbarn : roman 18242676
64Gellein, HanneAlle fugler små 18202926
65Jacobsen, RoyDe usynlige 18187172
66Holmås, RagnhildMen du ser ikke syk ut 18093994
67Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 18026042
68Borge, ØisteinBastarden : en Bogart Bull-krim 17915503
69Moyes, JojoJenta som ble igjen 177911201
70Strout, ElizabethOlive, igjen 17503864
71Grebe, CamillaDvalen 17463495
72Ragde, Anne BirkefeldtDatteren : roman 17264723
73Le Carré, JohnEn fri agent 17124773
74Persson Giolito, MalinBare et barn 17123415
75May, PeterJeg svikter deg aldri 17112098
76Läckberg, CamillaVinger av sølv 16923794
77Korn, CarmenDøtre av en ny tid 16893345
78Omar, SaraDødevaskeren 16863404
79Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 16764174
80Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 16716522
81Lykke, NinaNei og atter nei : roman 16043195
82Fjell, Jan-ErikGjemsel : krim 15973234
83Ahnhem, StefanX måter å dø på 15522586
84Sarenbrant, SofieTiggeren 15441778
85Brekke, TorilKlangen av frihet : roman 15263124
86Heivoll, GauteDrøm om de levende : roman 15104053
87Fjell, Jan-ErikGjemsel 14873733
88 Alle tiders historie 148618720
89Lunde, MajaBienes historie : roman 14864363
90May, PeterKritikeren 14781927
91Jacobsen, RoyHvitt hav 14727521
92Yrsa SigurdardóttirDukken 14662186
93 Verkstedhåndboka 146530860
94Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 145018230
95Child, LeeDelt by 14344323
96Hessen, Dag O.Verden på vippepunktet : hvor ille kan det bli? 14302555
97Coben, HarlanDatter savnet 14251917
98Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 14253843
99Fuglehaug, RandiFallesjuke 14222735
100Arlidge, M.J.Elsker, elsker ikke 14132715

1131 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 268 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2191 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/11/2020 kl. 07:52:20


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/4 1/10 1/11 1/7 1/1 1/8 1/9 1/6 1/3 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As