100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 845831512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 785211796
3Horst, Jørn LierTvilen 608812194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55927577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 545615083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 530915623
7Ravatn, AgnesDoggerland 503513193
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494656550
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485357840
11Strömberg, SaraSot 48507106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 479712873
13Strömberg, SaraSkygger 44277835
14 Verkstedhåndboka 439774460
15Nesbø, JoNådeskudd 437115912
16Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 431720892
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41259884
18Horst, Jørn LierSkriket 411912693
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 404714492
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39427005
21Engman, PascalKlanen 39384289
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38498414
23Fretheim, EvaKråketronen 37905007
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37638864
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37414398
26Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37347015
27Nesbø, JoMinnesota : roman 371917392
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 370710993
29Horst, Jørn LierUtskudd 370111303
30Jæger, JørgenNarrespill 354511203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35119363
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34606205
33Ohlsson, KristinaNattanker 33999143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 339211822
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32544986
36Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324136990
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32369253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32199563
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31909523
40Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 318510503
41Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 317213422
42McFadden, FreidaKjære Debbie 316810143
43McFadden, FreidaHushjelpen 31487184
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 313012932
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31138303
46Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 311139690
47Petterson, PerDu er hjemme nå 30247993
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30148123
49Perrin, ValérieTata 29728813
50McEwan, IanHva vi kan vite 29247943
51Renberg, ToreEt livsforsøk 291513042
52Riley, LucindaKjærlighetssangen 28939153
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28607853
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28047643
55Strömberg, SaraSkred 27954486
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27688443
57Strout, ElizabethFortell meg alt 27377643
58Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
59Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271732760
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27036394
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 269010102
62McFadden, FreidaKollisjonen 26149842
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
64Strömberg, SaraSkinn 25714575
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 25075994
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25004565
68Fretheim, EvaDronningland : krim 24848762
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 244510962
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23914874
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23864505
72Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
73De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23684505
74Theorin, JohanNattgjestene 23634285
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23506083
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
77Backman, FredrikMine venner 22947233
78De la Motte, AndersNattjegeren 22892648
79Burke, Caro ClaireYesteryear 227812941
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22474834
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22378662
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22198372
83Sten, VivecaBenåderen 21962558
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21873506
85Fosse, JonVaim : roman 21776253
86Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21373406
87Horst, Jørn LierTørt land 213611271
88Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21367502
89Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21327622
90Engman, PascalIngen 21173166
91Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21168542
92Enger, ThomasSår 21152787
93Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21112987
94Græsli, HansKompass : geografi vgs 210424550
95Stranger, SimonStranger : roman 20955234
96Walden, AndrevJævla menn 20678242
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20528072
98Engman, PascalAlbinoen 20152627
99Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19955073
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 19864964

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2026 kl. 12:18:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As