100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 864331492
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 801511796
3Horst, Jørn LierTvilen 620312205
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57277557
5Horst, Jørn LierDen siste saken 555115083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 549915643
7Ravatn, AgnesDoggerland 517113223
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502663230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 495356550
10Strömberg, SaraSot 49247106
11Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 490812863
12Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 486157850
13Nesbø, JoNådeskudd 483616522
14Strömberg, SaraSkygger 44727825
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 442220872
16 Verkstedhåndboka 440074460
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 42009924
18Horst, Jørn LierSkriket 419612673
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 410514492
20Engman, PascalKlanen 40144279
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39797005
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39258404
23Fretheim, EvaKråketronen 38794987
24Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 385511003
25Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38278844
26Läckberg, CamillaSørgekonen 38164428
27Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 38147005
28Nesbø, JoMinnesota : roman 378117412
29Horst, Jørn LierUtskudd 376611303
30Jæger, JørgenNarrespill 360611203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35729373
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34906215
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 346611822
34Ohlsson, KristinaNattanker 34359123
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33635006
36Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 332510543
37Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32979543
38Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32909253
39Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 325013482
40Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324536990
41McFadden, FreidaKjære Debbie 324210173
42Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32369513
43Renberg, ToreEt livsforsøk 320413662
44McFadden, FreidaHushjelpen 31927184
45Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 319112912
46Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31568303
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30668133
48Petterson, PerDu er hjemme nå 30637993
49Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 306040040
50Perrin, ValérieTata 30078793
51McEwan, IanHva vi kan vite 29537933
52Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29297873
53Riley, LucindaKjærlighetssangen 29269123
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 29047783
55Strömberg, SaraSkred 28194476
56Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 281210142
57Fretheim, EvaPapirdukkene 28028443
58Strout, ElizabethFortell meg alt 28017593
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27476394
60Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 267232790
61McFadden, FreidaKollisjonen 26669822
62Heivoll, GauteHimmelens krystall 25976034
63Strömberg, SaraSkinn 25954545
64Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258330990
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256730840
66Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254135110
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25184515
68Fretheim, EvaDronningland : krim 25068722
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 250310952
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24354865
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24214505
72Burke, Caro ClaireYesteryear 241612971
73Theorin, JohanNattgjestene 23894285
74De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23804505
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23796073
76Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
77Backman, FredrikMine venner 23427263
78De la Motte, AndersNattjegeren 23342658
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 23054924
80Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 23038682
81Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22448332
83Sten, VivecaBenåderen 22372558
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22073506
85Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21983436
86Horst, Jørn LierTørt land 218111241
87Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21718552
88Engman, PascalIngen 21673206
89Enger, ThomasSår 21572777
90Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21447502
91Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21322987
92Walden, AndrevJævla menn 21238292
93Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21197552
94Stranger, SimonStranger : roman 21165194
95Græsli, HansKompass : geografi vgs 211024550
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20958072
97Engman, PascalAlbinoen 20492627
98Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20375004
99Emanuelsen, BirgerOdysseen 20134964
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 20095004

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2474 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/10/2026 kl. 14:18:56


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As