100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 797731512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 741911766
3Horst, Jørn LierTvilen 573612164
4Horst, Jørn LierDen siste saken 518115133
5Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 51797546
6Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 497662980
7Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 491257850
8Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 482057820
9Strout, ElizabethDet vi aldri sier 472915403
10Ravatn, AgnesDoggerland 471113193
11Strömberg, SaraSot 46297106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 447912953
13 Verkstedhåndboka 437274850
14Strömberg, SaraSkygger 42797815
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 405020931
16Horst, Jørn LierSkriket 393612673
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 39159833
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 391414562
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38527085
20Engman, PascalKlanen 37164328
21Nesbø, JoMinnesota : roman 356817412
22Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 35638854
23Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 35627005
24Läckberg, CamillaSørgekonen 35514378
25Fretheim, EvaKråketronen 35394997
26Horst, Jørn LierUtskudd 353411353
27Jæger, JørgenNarrespill 338711302
28Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33676235
29Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33569373
30Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 32848403
31Ohlsson, KristinaNattanker 32389123
32Mjønes, Johan B.Spuria : roman 321811862
33Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 321411002
34Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31209293
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 309936550
36Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 309339160
37Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 30454986
38Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30429513
39Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30319583
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30258393
41McFadden, FreidaKjære Debbie 301410202
42Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 296712962
43Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 291513352
44McFadden, FreidaHushjelpen 29157054
45Petterson, PerDu er hjemme nå 29057993
46Nesbø, JoNådeskudd 288414791
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 28848263
48Perrin, ValérieTata 28318843
49McEwan, IanHva vi kan vite 28138013
50Riley, LucindaKjærlighetssangen 27899193
51Strömberg, SaraSkred 27684596
52Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271035090
53Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 27069972
54Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270333200
55Vahr, EllenBorte fra verden : roman 26787903
56Fretheim, EvaPapirdukkene 26688483
57Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 25997473
58Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257630990
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 25696354
60Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 254330820
61Strout, ElizabethFortell meg alt 25357613
62McFadden, FreidaKollisjonen 24919882
63Strömberg, SaraSkinn 24674555
64Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24044675
65Fretheim, EvaDronningland : krim 23968762
66Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 23689972
67Heivoll, GauteHimmelens krystall 23526013
68Callin, PetterErgo : fysikk 1 232630590
69De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23174505
70Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 231511032
71Theorin, JohanNattgjestene 23024315
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 22794505
73Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227628360
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22416103
75De la Motte, AndersNattjegeren 21812658
76Backman, FredrikMine venner 21807282
77Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21708452
78McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 21704724
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21554824
80Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21463506
81Renberg, ToreEt livsforsøk 210410382
82Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 20997502
83Sten, VivecaBenåderen 20972578
84Græsli, HansKompass : geografi vgs 209224760
85Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20637672
86Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 20588662
87Fosse, JonVaim : roman 20346253
88Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20333006
89Horst, Jørn LierTørt land 202611341
90Stranger, SimonStranger : roman 20175363
91Enger, ThomasSår 20142857
92Walden, AndrevJævla menn 19998402
93Engman, PascalIngen 19943206
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 19738512
95Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19708112
96Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 19693365
97Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19105013
98Engman, PascalAlbinoen 19012607
99Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 187625130
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 18674943

1155 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 197 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2446 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/10/2026 kl. 12:18:52


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As