100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 487514223
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 42009084
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 35596515
4Kinney, JeffDen brutale sannheten 352210843
5Kinney, JeffBrakkesyke 34978793
6Kinney, JeffGode, gamle dager 33936844
7Kinney, JeffSiste stikk 33729053
8Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 33606485
9Kibuishi, KazuSteinvokteren 33606275
10Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 33576445
11Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 32496954
12Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 32386494
13Kinney, JeffTøffe tider 32057594
14Kinney, JeffRodrick ruler 32008643
15Kinney, JeffFemte hjul på vogna 31688673
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 31167094
17Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 30377633
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 30196884
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 29566574
20Kinney, JeffHundedager 29347623
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 27935175
22Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 25734026
23Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 25704795
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 25284245
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 25114375
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 24734455
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 23534565
28Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23124025
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 23083836
30Kibuishi, KazuByen bak skyene 22973386
31Horst, Jørn LierSalamandergåten 218115391
32Svingen, ArneMannen med seks fingre 19754214
33Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 19573305
34Svingen, ArneSpøkelseshotellet 19414084
35Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 18884873
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 18713764
37Aamodt, IngunnKorte grøss 18585163
38Svingen, ArneDen onde læreren 18034034
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 17973145
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 17892916
41Svingen, ArneEn glefsende kjeft 17713515
42Svingen, ArneHalloweenhuset 17613075
43Svingen, ArneBødlene på kirkegården 17443175
44Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 17306112
45Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 17172506
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 17032466
47Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 17014973
48Simon, FrancescaRampete Robin får lus 16825323
49Svingen, ArneGrusomme netter 16803714
50Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 16648801
51Svingen, ArneKappen 16573324
52Svingen, ArneDen slemme eleven 16523095
53Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 16464813
54Jensen, JørnKasper på fotballeir 16345283
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 16182616
56Svingen, ArneOndskapens kjeller 15803055
57Svingen, ArneRom 13 15672835
58Jensen, JørnKasper spiller finale 15275292
59Peers, BobbieLuridiumstyven 15244373
60Ryan, DeniseHunder 15123324
61Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 14843823
62Kibuishi, KazuAlveprinsen 14722097
63Svingen, ArneStormen 14532575
64Walliams, DavidGangster-bestemor 14524073
65Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 14524093
66Jensen, JørnKasper scorer 14485242
67Akerlie, IbenLars er lol 14303853
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 14292386
69Svingen, ArnePengene eller livet 14272296
70Svingen, ArneSkattekartet 14132286
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14082316
72Coupe, RobertØgler 14073364
73Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 14054353
74Horst, Jørn LierUndervannsgåten 14045662
75Dahl, RoaldMatilda 14049841
76Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 13933543
77Horst, Jørn LierMaltesergåten 13895862
78Simon, FrancescaRampete Robin 13754722
79Svingen, ArneSpådommen 13702305
80Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 13353643
81Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 13333753
82Jensen, JørnKasper blir kaptein 13323923
83Sortland, BjørnBergen-mysteriet 13295862
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 13192026
85Jensen, JørnKasper blir skadet 13144392
86Horst, Jørn LierUlvehundgåten 13133743
87Odgers, SallyTitanic 13103144
88Jensen, JørnKasper på skolelaget 13024013
89Aamodt, IngunnDukken 12963773
90Banke, PeterAlt om Neymar 12772415
91Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12672125
92Jensen, JørnKasper i mål 12614003
93Horst, Jørn LierLibertygåten 12564742
94Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 12563503
95Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 12487091
96Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 12454093
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 12422974
98Lunde, MajaSceneskrekk 12362634
99Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 12292684
100Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 12242934

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 124 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1015 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/05/2017 kl. 17:31:25


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As