100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 528314493
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 41388614
3Kinney, JeffDen brutale sannheten 377510673
4Kinney, JeffBrakkesyke 37358994
5Kinney, JeffSiste stikk 36229083
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 35626335
7Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 35146995
8Kinney, JeffFemte hjul på vogna 35008893
9Kinney, JeffRodrick ruler 34968763
10Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 34696275
11Kinney, JeffTøffe tider 33697634
12Kinney, JeffGode, gamle dager 33606435
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 33516285
14Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 33046375
15Kinney, JeffHundedager 32247814
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 31636994
17Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 30937074
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 30886784
19Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 29665155
20Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 29126164
21Kibuishi, KazuSteinvokteren 29115005
22Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 25814186
23Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 25324245
24Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 24804655
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 24623756
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 24234205
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 23724435
28Horst, Jørn LierSalamandergåten 230115451
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 22743835
30Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 22663596
31Kibuishi, KazuByen bak skyene 22393256
32Svingen, ArneMannen med seks fingre 21564275
33Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 21445144
34Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21404185
35Aamodt, IngunnKorte grøss 21155303
36Svingen, ArneDen onde læreren 20224194
37Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 20136443
38Jensen, JørnKasper på fotballeir 19415643
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 19183076
40Svingen, ArneHalloweenhuset 18753086
41Svingen, ArneEn glefsende kjeft 18703435
42Svingen, ArneBødlene på kirkegården 18513105
43Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 18268902
44Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 18185043
45Simon, FrancescaRampete Robin får lus 18125323
46Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 18113625
47Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 17962796
48Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 17964913
49Svingen, ArneGrusomme netter 17793584
50Jensen, JørnKasper spiller finale 17635453
51Svingen, ArneKappen 17533275
52Svingen, ArneDen slemme eleven 17393085
53Svingen, ArneOndskapens kjeller 17153035
54Jensen, JørnKasper scorer 17145503
55Svingen, ArneRom 13 17002925
56Ryan, DeniseHunder 16603344
57Dahl, RoaldMatilda 164711341
58Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 16413794
59Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 15822386
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 15683834
61Peers, BobbieLuridiumstyven 15634173
62Jensen, JørnKasper på skolelaget 15324023
63Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 15254393
64Walliams, DavidGangster-bestemor 15234103
65Simon, FrancescaRampete Robin 15214793
66Jensen, JørnKasper blir skadet 15194613
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 15132406
68Horst, Jørn LierUndervannsgåten 15055742
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 15052256
70Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 15013783
71Svingen, ArneStormen 14982535
72Jensen, JørnKasper blir kaptein 14973973
73Odgers, SallyTitanic 14893274
74Coupe, RobertØgler 14873434
75Horst, Jørn LierJakten på jungelens Dronning 14842176
76Jensen, JørnKasper i mål 14794123
77Sortland, BjørnBergen-mysteriet 14325882
78Svingen, ArneSpådommen 14322266
79Banke, PeterAlt om Neymar 14232615
80Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 14133803
81Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 14004183
82Horst, Jørn LierMaltesergåten 13865562
83Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 13863523
84Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 13812894
85Aamodt, IngunnKjøtt og blod 13806612
86Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 13657101
87Svingen, ArneSkattekartet 13542186
88Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 13452046
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 13443014
90Aamodt, IngunnDukken 13333593
91Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 13324482
92Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 13182994
93Horst, Jørn LierLibertygåten 13174612
94Coupe, RobertVulkaner 13152914
95Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 13063423
96Banke, PeterAlt om Ronaldo 12992305
97Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 12982575
98Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 12945392
99Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 12917241
100Horst, Jørn LierUlvehundgåten 12853543

810 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 123 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1015 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/03/2017 kl. 07:18:02


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As