100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 30388413
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 299611542
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 263513781
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 25128792
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 24027503
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 22866163
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 22847662
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 22757652
9Kibuishi, KazuByen bak skyene 22285773
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 22078422
11Kinney, JeffGode, gamle dager 20737032
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 20637232
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 20536003
14Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 20297082
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 20026962
16Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 19496303
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 19015423
18Kinney, JeffDen brutale sannheten 18989851
19Kinney, JeffBrakkesyke 18497982
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 18484953
21Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 17686742
22Kinney, JeffSiste stikk 17618362
23Kibuishi, KazuIldfuglen 17564174
24Kinney, JeffTøffe tider 16957152
25Kinney, JeffRodrick ruler 16947902
26Kibuishi, KazuAlveprinsen 16863844
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 16765203
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 16734973
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 16525273
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 16364173
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 16033774
32Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 15953804
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 15944523
34Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 15813754
35Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 15523973
36Kinney, JeffFemte hjul på vogna 15387302
37Kinney, JeffDobbel innsats 15074583
38Kinney, JeffHundedager 15016612
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 15004863
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 14683943
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14384133
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 13573983
43Kinney, JeffFerieparadiset 13193653
44Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 12132954
45Akerlie, IbenLars er lol 11965712
46Horst, Jørn LierSalamandergåten 118513420
47Svingen, ArneSpøkelseshotellet 11033902
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 11003213
49Svingen, ArneDen onde læreren 10974042
50Svingen, ArneKappen 10703513
51Svingen, ArneMannen med seks fingre 10603832
52Svingen, ArneBødlene på kirkegården 10173173
53Svingen, ArneHalloweenhuset 10162973
54Svingen, ArneEn glefsende kjeft 10083452
55Svingen, ArneDen slemme eleven 9763053
56Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 9713023
57Svingen, ArneOndskapens kjeller 9702933
58Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 9644941
59Dahl, RoaldMatilda 9609281
60Aamodt, IngunnKorte grøss 9554432
61Molaug, Marius HornVerdens verste venn 9522773
62Svingen, ArneGrusomme netter 9483432
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9402354
64Svingen, ArnePengene eller livet 9382523
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 9362603
66Svingen, ArneRom 13 9122813
67Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 9043222
68Svingen, ArneGjenferdene på skolen 9022014
69Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 8992733
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 8902523
71Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 8834561
72Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 8742124
73Svingen, ArneStormen 8702653
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 8645881
75Svingen, ArneDen døde onkelen 8542054
76Roeim, JørnVitser og gåter 8472183
77Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 8417651
78Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 8342523
79Svingen, ArneSkattekartet 8042333
80Chabert, JackKartmysteriet 7941744
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 7932333
82Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 7904101
83Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 7872263
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 7861894
85Walliams, DavidGangster-bestemor 7823892
86Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 7752143
87Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 7703482
88Horst, Jørn LierUndervannsgåten 7615461
89Horst, Jørn LierMaltesergåten 7495051
90Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 7453731
91Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 7453771
92Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 7362173
93Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 7354111
94Peers, BobbieLuridiumstyven 7304261
95Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 7266191
96Simon, FrancescaRampete Robin får lus 7254141
97Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 7192383
98Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 7191913
99Ryan, DeniseHunder 7182602
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 7153022

820 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 144 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1024 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/08/2018 kl. 12:29:33


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As