100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 293613232
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 27609093
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 25616244
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 22626403
5Kinney, JeffGode, gamle dager 22586723
6Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 21876243
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 21526423
8Kinney, JeffBrakkesyke 21098332
9Kinney, JeffDen brutale sannheten 20799892
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 20336093
11Kinney, JeffTøffe tider 20057322
12Kinney, JeffSiste stikk 19938352
13Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 19776573
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 19466163
15Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 19276652
16Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 19277632
17Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 19024314
18Kinney, JeffRodrick ruler 19008022
19Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18617882
20Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 18476482
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 17914883
22Kinney, JeffHundedager 17257092
23Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 16584643
24Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 16444413
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 16183984
26Kibuishi, KazuByen bak skyene 16093434
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 15944393
28Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 15284403
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 14953933
30Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 14853544
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 14603554
32 Alle tiders historie 137816930
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 131713540
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 12393813
35Svingen, ArneMannen med seks fingre 12294003
36Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 12142544
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 12022774
38Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 11972614
39Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 11892744
40Svingen, ArneSpøkelseshotellet 11853893
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 11702993
42Svingen, ArneHalloweenhuset 11622904
43Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 11614702
44Kibuishi, KazuAlveprinsen 11142175
45Svingen, ArneBødlene på kirkegården 11073053
46Svingen, ArneDen onde læreren 11063872
47Svingen, ArneDen slemme eleven 10822893
48Aamodt, IngunnKorte grøss 10804642
49Svingen, ArneRom 13 10602813
50Svingen, ArneKappen 10563103
51Kinney, JeffDobbel innsats 10533103
52Svingen, ArneEn glefsende kjeft 10533173
53Svingen, ArneGrusomme netter 10473293
54Simon, FrancescaRampete Robin får lus 10454922
55Akerlie, IbenLars er lol 10243702
56Svingen, ArneOndskapens kjeller 10192813
57Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 9968361
58Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 9874512
59Svingen, ArnePengene eller livet 9832234
60Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 9685791
61Svingen, ArneSkattekartet 9662104
62Jensen, JørnKasper på fotballeir 9644772
63Svingen, ArneStormen 9622394
64Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 9604402
65Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 9382094
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 9292264
67Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 9153772
68Ryan, DeniseHunder 9062953
69Jensen, JørnKasper spiller finale 9014851
70Horst, Jørn LierUndervannsgåten 8945251
71Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 8913492
72Peers, BobbieLuridiumstyven 8884012
73Dahl, RoaldMatilda 8848421
74Horst, Jørn LierMaltesergåten 8775081
75Walliams, DavidGangster-bestemor 8733622
76Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 8672183
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 8611994
78Coupe, RobertØgler 8613082
79Jensen, JørnKasper scorer 8564931
80Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 8513252
81Svingen, ArneSpådommen 8392143
82Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 8233452
83Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 8202902
84Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 8174072
85Sortland, BjørnBergen-mysteriet 8145391
86Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 8072193
87Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 7973282
88Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 79617290
89Horst, Jørn LierUlvehundgåten 7933292
90Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 7876341
91Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 7802023
92Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 7683242
93Aamodt, IngunnDukken 7673332
94Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 7661904
95Simon, FrancescaRampete Robin 7624141
96Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 7611923
97Jensen, JørnKasper blir skadet 7614211
98Horst, Jørn LierRivertongåten 7593811
99Lunde, MajaSceneskrekk 7572493
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 7552872

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 124 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1015 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/08/2017 kl. 07:18:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As