100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 509714503
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 37657115
3Kinney, JeffDen brutale sannheten 364810533
4Kinney, JeffBrakkesyke 35759033
5Kinney, JeffSiste stikk 35559213
6Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 34247024
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 34238983
8Kinney, JeffRodrick ruler 33778803
9Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 33156055
10Kinney, JeffTøffe tider 32227594
11Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 31955875
12Kinney, JeffGode, gamle dager 31716095
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 31306065
14Kinney, JeffHundedager 31087913
15Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 30746164
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 29486804
17Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 28676544
18Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 28626864
19Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28455145
20Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 26785704
21Kibuishi, KazuSteinvokteren 24663856
22Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 23794095
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 23603806
24Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 23563965
25Horst, Jørn LierSalamandergåten 226715651
26Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 22534455
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21993765
28Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 21234165
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 20663575
30Svingen, ArneMannen med seks fingre 20624334
31Aamodt, IngunnKorte grøss 20525433
32Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20404114
33Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 19725023
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 19572737
35Kibuishi, KazuByen bak skyene 19482946
36Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 19286303
37Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 191324320
38Svingen, ArneDen onde læreren 19044254
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 18083035
40Svingen, ArneEn glefsende kjeft 18003385
41Jensen, JørnKasper på fotballeir 17955593
42Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 17748802
43Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 177130220
44Svingen, ArneHalloweenhuset 17522995
45Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 17485043
46Svingen, ArneBødlene på kirkegården 17123065
47Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 16954983
48Svingen, ArneGrusomme netter 16883524
49Jensen, JørnKasper spiller finale 16815443
50Simon, FrancescaRampete Robin får lus 16485333
51Svingen, ArneRom 13 16412955
52Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 16352726
53Svingen, ArneKappen 16313135
54Jensen, JørnKasper scorer 16265572
55Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 162017730
56Svingen, ArneOndskapens kjeller 16182995
57Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 16143384
58 Verkstedhåndboka 161327780
59Svingen, ArneDen slemme eleven 16073025
60Dahl, RoaldMatilda 155310841
61Ryan, DeniseHunder 15423274
62Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 15143853
63Horst, Jørn LierUndervannsgåten 14675822
64Jensen, JørnKasper på skolelaget 14634183
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14473823
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 14442386
67Walliams, DavidGangster-bestemor 14433983
68Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 14323524
69Jensen, JørnKasper blir kaptein 14313973
70Jensen, JørnKasper i mål 14204143
71 Alle tiders historie 141114930
72Jensen, JørnKasper blir skadet 14034583
73Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 14014343
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14002186
75Svingen, ArneStormen 13962425
76Banke, PeterAlt om Neymar 13962695
77Coupe, RobertØgler 13953444
78Peers, BobbieLuridiumstyven 13913973
79Odgers, SallyTitanic 13703244
80Svingen, ArneSpådommen 13622246
81Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 13602106
82Simon, FrancescaRampete Robin 13604622
83Horst, Jørn LierMaltesergåten 13485512
84Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 13377201
85Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 13324163
86Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 13193363
87Sortland, BjørnBergen-mysteriet 13175812
88Skjønsberg, HaraldHistorie 8 131619160
89Aamodt, IngunnKjøtt og blod 13146631
90Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 13132994
91 Amigos dos textos 131224640
92Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 13093803
93Aamodt, IngunnDukken 12883423
94Banke, PeterAlt om Ronaldo 12872325
95Horst, Jørn LierLibertygåten 12774742
96Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 12775392
97Birkenes, JonGeografi 8 125217260
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 12512974
99Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 12492984
100Jensen, JørnKasper finter 12484412

809 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 121 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1020 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/02/2017 kl. 12:21:09


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As