100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 309614602
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 303510322
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 29777164
4Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 24776793
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 24006923
6Kinney, JeffGode, gamle dager 23997183
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 23246873
8Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 228434890
9Kinney, JeffBrakkesyke 22538792
10Kinney, JeffDen brutale sannheten 220910532
11Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 21704814
12Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 21256683
13Kinney, JeffSiste stikk 21259072
14Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 21097272
15Kinney, JeffTøffe tider 21027852
16Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 20788192
17Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 20507072
18Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 20447402
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 20316822
20Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 19945453
21Kinney, JeffRodrick ruler 19848702
22Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18778182
23Kinney, JeffHundedager 18407312
24Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 182524440
25Kibuishi, KazuByen bak skyene 18064094
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 17824803
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 17444224
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 17234054
29Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 17124933
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 16864543
31Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 16533974
32Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 163919870
33Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 16124893
34Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 15974433
35 Alle tiders historie 156517010
36Birkenes, JonGeografi 8 152118920
37Skjønsberg, HaraldHistorie 8 147919430
38 Verkstedhåndboka 144628210
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 13953364
40Horst, Jørn LierSalamandergåten 136314440
41Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 13612864
42Svingen, ArneMannen med seks fingre 13494283
43Kibuishi, KazuAlveprinsen 13362565
44Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 13214253
45 Amigos dos textos 131024240
46Svingen, ArneHalloweenhuset 12993283
47Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 12863024
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12703233
49Svingen, ArneSpøkelseshotellet 12554073
50Kinney, JeffDobbel innsats 12543523
51Aamodt, IngunnKorte grøss 12535482
52Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 12313243
53Svingen, ArneEn glefsende kjeft 11933623
54Svingen, ArneRom 13 11883213
55Svingen, ArneDen onde læreren 11804172
56Svingen, ArneKappen 11783463
57Svingen, ArneBødlene på kirkegården 11633443
58Svingen, ArneGrusomme netter 11433603
59Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 11362604
60Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 113115280
61Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 11252644
62Svingen, ArneDen slemme eleven 11223183
63Svingen, ArneOndskapens kjeller 11203253
64Svingen, ArnePengene eller livet 10522434
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 10492643
66Akerlie, IbenLars er lol 10454382
67Svingen, ArneSkattekartet 10382364
68Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 10364622
69Svingen, ArneStormen 10192593
70Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10125961
71Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 9984342
72Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 9938541
73Peers, BobbieLuridiumstyven 9924442
74Svingen, ArneSpådommen 9882543
75Simon, FrancescaRampete Robin får lus 9785151
76Kibuishi, KazuIldfuglen 9732004
77Jensen, JørnKasper på fotballeir 9684702
78Riquelme, AngellaAmigos uno : textos 95715600
79Horst, Jørn LierUndervannsgåten 9465621
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 9432373
81Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 9433812
82Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 9413952
83Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 93514500
84Aamodt, IngunnDukken 9303942
85Horst, Jørn LierMaltesergåten 9275491
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9222204
87Jensen, JørnKasper spiller finale 9225001
88Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 92113110
89Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 9142663
90Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 9123762
91Holthe, Brita SemundsethNoch Einmal 2 : tekst- og arbeidsbok 88813220
92Ryan, DeniseHunder 8762982
93Coupe, RobertØgler 8733282
94Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 8687091
95Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 8662533
96Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 8594311
97Banke, PeterAlt om Neymar 8562623
98Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 8543062
99Jensen, JørnKasper scorer 8425151
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 8352972

810 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 121 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1021 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/10/2017 kl. 12:30:00


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As