100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 818919144
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 763222243
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 676014314
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 662817613
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 659513944
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 658115654
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 657217673
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 645316663
9Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 625614224
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 624216103
11Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 618315923
12Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 604312884
13Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 604216043
14Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 600011555
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 595014104
16Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 591011914
17Kibuishi, KazuIldfuglen 585011655
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 584612874
19Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 582922732
20Kibuishi, KazuAlveprinsen 573911335
21Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 566111574
22Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 562111245
23Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 558612864
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 535511124
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 50769475
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 496712783
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 487811104
28Kinney, JeffGode, gamle dager 472813303
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 46628885
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 460010824
31Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45618745
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45239224
33Kinney, JeffDen brutale sannheten 434117682
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 433024671
35Kinney, JeffFerieparadiset 41788944
36Kinney, JeffBrakkesyke 416515162
37Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 412112483
38Kinney, JeffSiste stikk 405015322
39Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40408704
40Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 403916732
41Kinney, JeffRodrick ruler 401715282
42Kinney, JeffDobbel innsats 394910153
43Akerlie, IbenLars er lol 388213082
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38508694
45Kinney, JeffTøffe tider 379313172
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 37906835
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35889273
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35308494
49Kinney, JeffHundedager 345413332
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34307464
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 336712122
52Pilkey, DavHundemannen 31275485
53Kinney, JeffFemte hjul på vogna 309612802
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30828733
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30646035
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 29716274
57Lunde, MajaSceneskrekk 29589733
58Peers, BobbieLuridiumstyven 292111432
59Dahl, RoaldMatilda 285515821
60Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 285211622
61Horst, Jørn LierUndervannsgåten 283913112
62Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28347343
63Falch, MalinReisen til Jotundalen 27787213
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27235954
65Walliams, DavidGangster-bestemor 27018663
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26897183
67Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26475394
68Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 26465065
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 25729872
70Horst, Jørn LierTriangelgåten 25508073
71Peers, BobbieKryptalportalen 25248403
72Horst, Jørn LierUlvehundgåten 24999822
73Lunde, MajaTullball 24666263
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 246110742
75Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24518822
76Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23776513
77Peers, BobbieOrbulatoragenten 23677223
78Horst, Jørn LierEinsteingåten 23638362
79Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 235912971
80Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 23495304
81Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23377653
82Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 232911282
83Horst, Jørn LierLibertygåten 232010942
84Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23016093
85Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 22895184
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22587253
87Hunter, ErinTilbake til villmarken 22286173
88Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22236843
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22105753
90Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 21955244
91Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 21885184
92Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 21794015
93Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21797552
94Pilkey, DavI fri dressur 21683326
95Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21589012
96Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 21566373
97Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 21507682
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21315114
99Dahl, RoaldHeksene 212411001
100Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 20919212

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 159 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1987 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/11/2018 kl. 07:16:08


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As