100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 872016695
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 826919994
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 732222573
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 689715444
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 679112165
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 669113844
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 667715334
8Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 665114294
9Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 655214244
10Kibuishi, KazuByen bak skyene 653611465
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 646613984
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 641514074
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 605812364
14Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 600110925
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 597812484
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 595311195
17Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 571412334
18Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 56819695
19Kibuishi, KazuAlveprinsen 56609386
20Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 564610095
21Kinney, JeffGode, gamle dager 563812344
22Kibuishi, KazuIldfuglen 55209445
23Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 54528896
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 54429375
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 541611184
26Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 54059315
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 532510435
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 517716153
29Kinney, JeffBrakkesyke 514814203
30Kinney, JeffSiste stikk 501514813
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 485810124
32Kinney, JeffRodrick ruler 475414053
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 471423112
34Kinney, JeffTøffe tider 470812753
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 470711644
36Akerlie, IbenLars er lol 463412673
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 46087586
38Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45058195
39Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45037156
40Kinney, JeffDobbel innsats 42658864
41Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42047535
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41777855
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 415314442
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 41098514
45Kinney, JeffHundedager 407512193
46Kinney, JeffFemte hjul på vogna 399812023
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 39777565
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 388411403
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37587055
50Kinney, JeffFerieparadiset 35276905
51Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 351712072
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34745815
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 34606365
54Horst, Jørn LierUndervannsgåten 334713032
55Dahl, RoaldMatilda 334017901
56Lunde, MajaSceneskrekk 33399113
57Peers, BobbieLuridiumstyven 332210553
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32137604
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31905246
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30955595
61Horst, Jørn LierUlvehundgåten 28529542
62Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28476374
63Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 28476844
64Walliams, DavidGangster-bestemor 28398133
65Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 282111192
66Peers, BobbieKryptalportalen 27958273
67Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 27909552
68Horst, Jørn LierEinsteingåten 27437773
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 27169013
70Horst, Jørn LierLibertygåten 26659882
71Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 266310842
72Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26245205
73Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 260912962
74Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25928223
75Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24925624
76Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 24344755
77Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 24176313
78Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23916363
79Peers, BobbieOrbulatoragenten 23876323
80Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23864445
81Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 23659012
82Pilkey, DavHundemannen 23643476
83Horst, Jørn LierRivertongåten 23608952
84Hunter, ErinTilbake til villmarken 23475734
85Parr, MariaKeeperen og havet 23266583
86Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23198512
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22986403
88Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22666793
89Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 226012171
90Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 22355823
91Dahl, RoaldHeksene 222812301
92Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 22274325
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22234375
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22164724
95Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21805633
96Aamodt, IngunnKorte grøss 21776943
97Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 21744205
98Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21737312
99Svingen, ArneMannen med seks fingre 21465483
100 Guinness world records 2018 21224005

997 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 164 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1953 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/05/2018 kl. 12:15:56


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As