100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1242629884
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 1006828803
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 944720944
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 926120314
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 902126973
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 893923143
7Falch, MalinReisen til Jotundalen 889317335
8Kibuishi, KazuSupernova 887716455
9Kibuishi, KazuIldfuglen 882018244
10Kibuishi, KazuAlveprinsen 877717634
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 870721074
12Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 852223383
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 851521194
14Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 848418104
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 818219534
16Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 815917154
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 807121863
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 805218684
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 805016944
20Falch, MalinVikingene og orakelet 802514975
21Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 802324413
22Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 799020653
23Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 795517314
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 795117754
25Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 780820643
26Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 771218164
27Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 761914945
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 730818383
29Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 712213315
30Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 658111325
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 649514344
32Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 646412495
33Pilkey, DavHundemannen 639110905
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 622512215
35Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 619912804
36Kinney, JeffGode, gamle dager 617216773
37Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 586213454
38Kinney, JeffDen brutale sannheten 570821962
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 568615103
40Kinney, JeffFerieparadiset 562713214
41Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 560010035
42Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 558612704
43Kinney, JeffSiste stikk 552118582
44Kinney, JeffRodrick ruler 550718652
45Horst, Jørn LierSalamandergåten 537528051
46Pilkey, DavHundemannen og Superpus 53328416
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 531212084
48Kinney, JeffNedsmelting 530311624
49Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 529515283
50Kinney, JeffTøffe tider 529416263
51Kinney, JeffDobbel innsats 529213483
52Kinney, JeffBrakkesyke 522917313
53Horst, Jørn LierOperasjon Radius 508010005
54Kinney, JeffHundedager 492616432
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 49189435
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 491811444
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 467811384
58Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 46637656
59Pilkey, DavI fri dressur 44726746
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 446514473
61Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 446214783
62Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 446210784
63Norman, Mona GriviDen hvite løven 44499024
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 432910704
65Kinney, JeffFemte hjul på vogna 430815192
66Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 42989524
67Peers, BobbieLuridiumstyven 426016662
68Dahl, RoaldMatilda 422321541
69Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 408811263
70Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 40878194
71Molaug, Marius HornVerdens verste venn 40849794
72Pilkey, DavLoppenes herre 40816036
73Houm, NicolaiZombieLars 40367095
74Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 40188015
75Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 40179194
76Pilkey, DavI kattepine 40066226
77Akerlie, IbenLars er lol 398415692
78Walliams, DavidVerdens verste barn 39327924
79Lunde, MajaSceneskrekk 391012083
80Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 37959633
81Pilkey, DavNår villdyret våkner 37385666
82Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36908474
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 35187744
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 34838264
85Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 34667454
86Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 34548474
87Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 34516155
88Telgemeier, RainaEn genial idé 34176555
89Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 33945865
90Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 33456565
91Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 326011752
92Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 323613052
93Walliams, DavidGangster-bestemor 320710513
94Horst, Jørn LierSmuglerhuset 319110223
95Peers, BobbieKryptalportalen 313911352
96Sunne, Linn T.Pistolen 311627711
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 30476554
98Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 303512692
99Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 30325635
100Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 29707144

1113 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 205 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2394 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/03/2020 kl. 07:53:41


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/1 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As