100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1126127954
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 914028013
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 864519904
4Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 842422333
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 840619334
6Kibuishi, KazuSupernova 823115435
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 816320094
8Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 804720733
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 804222383
10Falch, MalinReisen til Jotundalen 801816214
11Kibuishi, KazuIldfuglen 795617014
12Kibuishi, KazuAlveprinsen 786316604
13Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 783526582
14Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 773216934
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 761618714
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 760021093
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 757916014
18Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 750716084
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 746316994
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 743117494
21Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 742316364
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 730017754
23Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 726620103
24Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 723820113
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 719513995
26Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 701123373
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 689117673
28Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 667612475
29Falch, MalinVikingene og orakelet 660613424
30Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 634510875
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 615612354
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 597614144
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 595911875
34Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 590412604
35Pilkey, DavHundemannen 583110345
36Kinney, JeffGode, gamle dager 559516113
37Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 55239835
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 538212934
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 534528551
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 519614183
41Kinney, JeffFerieparadiset 515612923
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 509911824
43Kinney, JeffSiste stikk 509818062
44Kinney, JeffDen brutale sannheten 508420682
45Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 508312414
46Kinney, JeffRodrick ruler 500917822
47Kinney, JeffBrakkesyke 492717502
48Kinney, JeffNedsmelting 492211274
49Kinney, JeffTøffe tider 490416103
50Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 487315143
51Kinney, JeffDobbel innsats 485012863
52Pilkey, DavHundemannen og Superpus 47767856
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 468810664
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 46369025
55Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 45517286
56Kinney, JeffHundedager 432115602
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 426410873
58Norman, Mona GriviDen hvite løven 41188464
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 411814552
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 408310383
61Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 407710453
62Kinney, JeffFemte hjul på vogna 401615262
63Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 39508854
64Peers, BobbieLuridiumstyven 394015312
65Pilkey, DavI fri dressur 39306286
66Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 38937804
67Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 387315102
68Akerlie, IbenLars er lol 384715532
69Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 37287225
70Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 371710523
71Lunde, MajaSceneskrekk 368611993
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 36709343
73Pilkey, DavLoppenes herre 36425666
74Horst, Jørn LierSmuglerhuset 359010493
75Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 35588913
76Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35488324
77Pilkey, DavI kattepine 34745805
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 34417684
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32967284
80Dahl, RoaldMatilda 328419131
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 32417844
82Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 321912972
83Houm, NicolaiZombieLars 31996125
84Walliams, DavidVerdens verste barn 31616714
85Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 31345675
86Walliams, DavidGangster-bestemor 309710323
87Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 30888203
88Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 30278813
89Horst, Jørn LierUndervannsgåten 301514402
90Sunne, Linn T.Pistolen 301227710
91Telgemeier, RainaEn genial idé 29935785
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 29086304
93Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 28765924
94Peers, BobbieKryptalportalen 284810482
95Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 282911992
96Horst, Jørn LierOperasjon Radius 28017703
97Horst, Jørn LierMaltesergåten 280111842
98Chamblain, JorisKikki og mysteriet med den forsvunne dyrehagen 27814785
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 27427283
100Horst, Jørn LierTriangelgåten 272110262

1106 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 203 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2332 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/01/2020 kl. 15:41:17


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As