100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1080823294
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 884223513
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 863616285
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 855215735
5Kibuishi, KazuIldfuglen 788413765
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 764418874
7Kibuishi, KazuAlveprinsen 759913005
8Kibuishi, KazuSupernova 752312316
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 743116824
10Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 741513475
11Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 738919033
12Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 737623653
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 729115474
14Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 728717064
15Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 719813005
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 719317824
17Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 699516544
18Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 690414964
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 688513894
20Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 687816784
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 687414054
22Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 685412835
23Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 684213255
24Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 656010985
25Falch, MalinReisen til Jotundalen 641611535
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 599514064
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 597412004
28Kinney, JeffGode, gamle dager 584413644
29Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 57959116
30Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 565117723
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 56329785
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 555710105
33Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 547011804
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 54249735
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 533313174
36Kinney, JeffDen brutale sannheten 519517762
37Kinney, JeffBrakkesyke 518215073
38Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 514711214
39Kinney, JeffSiste stikk 511315853
40Kinney, JeffFerieparadiset 505810464
41Kinney, JeffRodrick ruler 497715443
42Horst, Jørn LierSalamandergåten 488425521
43Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 484912563
44Kinney, JeffDobbel innsats 476410584
45Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 47057396
46Kinney, JeffTøffe tider 460413503
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 45829404
48Pilkey, DavHundemannen 45637136
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 44769204
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 447010064
51Kinney, JeffNedsmelting 43928255
52Kinney, JeffHundedager 434313413
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42038904
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 41837495
55Akerlie, IbenLars er lol 410513683
56Kinney, JeffFemte hjul på vogna 394512153
57Dahl, RoaldMatilda 390920591
58Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 38866545
59Peers, BobbieLuridiumstyven 380513382
60Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 37927674
61Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 378012363
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37017734
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 35529293
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 33696335
65Pilkey, DavHundemannen og Superpus 33174826
66Lunde, MajaSceneskrekk 32739403
67Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 324810423
68Pilkey, DavI fri dressur 32414637
69Peers, BobbieKryptalportalen 319810013
70Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 318911592
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31816644
72Walliams, DavidGangster-bestemor 31569483
73Molaug, Marius HornVerdens verste venn 31457674
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 31346125
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 31096155
76Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 30447893
77Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 30067753
78Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 29785145
79Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 294011512
80Pilkey, DavI kattepine 29254137
81Horst, Jørn LierTriangelgåten 28719902
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 28456984
83Horst, Jørn LierUndervannsgåten 282912632
84Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 28075475
85Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 279714831
86Horst, Jørn LierMaltesergåten 279510282
87Walliams, DavidVerdens verste barn 27885325
88Houm, NicolaiZombieLars 27504406
89Chabert, JackKartmysteriet 27034785
90Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 26745694
91Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 26295564
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26025924
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 25684685
94Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 25684046
95 Øretelefoner kasse 125602698
96Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 255511282
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 25545504
98Peers, BobbieOrbulatoragenten 25317823
99Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 25305154
100Hunter, ErinTilbake til villmarken 25286913

1064 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 198 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2094 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/05/2019 kl. 15:30:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/5 1/2 1/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As