100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 795418714
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 737621843
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 678417253
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 659915404
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 655817313
6Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 649716194
7Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 647013824
8Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 641015724
9Kibuishi, KazuByen bak skyene 640613194
10Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 629813954
11Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 606113784
12Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 605612494
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 595815663
14Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 591812434
15Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 589411595
16Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 587015903
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 585610895
18Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 583622932
19Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 567512654
20Kibuishi, KazuIldfuglen 565010945
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 544310815
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 542811034
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 536510735
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 534610744
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 494912883
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 490110904
27Kinney, JeffGode, gamle dager 475313333
28Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 46748725
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 46728675
30Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 46458495
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 459310764
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45739154
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 450324181
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 432417642
35Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41558305
36Kinney, JeffFerieparadiset 41488734
37Kinney, JeffBrakkesyke 411315262
38Kinney, JeffSiste stikk 405115672
39Kinney, JeffRodrick ruler 400015192
40Akerlie, IbenLars er lol 398213233
41Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 397212163
42Kinney, JeffDobbel innsats 39349993
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 387715502
44Kinney, JeffTøffe tider 383013342
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38288644
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 37226585
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 36759154
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 34758434
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34467364
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 342411842
51Kinney, JeffHundedager 337813072
52Kinney, JeffFemte hjul på vogna 317612872
53Horst, Jørn LierUndervannsgåten 315113262
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31085935
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30938553
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30896394
57Lunde, MajaSceneskrekk 30439403
58Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 294711912
59Peers, BobbieLuridiumstyven 288111342
60Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28517193
61Dahl, RoaldMatilda 282016471
62Pilkey, DavHundemannen 28164725
63Horst, Jørn LierMaltesergåten 27099452
64Peers, BobbieOrbulatoragenten 26867393
65Walliams, DavidGangster-bestemor 26828473
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 26785724
67Peers, BobbieKryptalportalen 26688023
68Lunde, MajaTullball 26626414
69Horst, Jørn LierUlvehundgåten 259910132
70Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 25647123
71Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 25495144
72Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25398802
73Horst, Jørn LierEinsteingåten 25198333
74Horst, Jørn LierLibertygåten 251410882
75Horst, Jørn LierTriangelgåten 24356933
76Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 242710882
77Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 24006353
78Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 23855384
79Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23845983
80Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23755294
81Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 237212741
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23706303
83Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 23369182
84Horst, Jørn LierSjøormgåten 23026813
85Hunter, ErinTilbake til villmarken 22866293
86Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22794984
87Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22749262
88Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22705144
89Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22678042
90Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22456943
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22095204
92Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 22037113
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22027153
94Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 21659332
95Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 21593785
96Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 21344404
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20935683
98Dahl, RoaldHeksene 208712431
99Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 20659462
100Horst, Jørn LierRivertongåten 20489142

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 157 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1939 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/09/2018 kl. 18:27:56


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As