100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 810522753
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 724413615
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 653912325
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 640711905
5Kinney, JeffGode, gamle dager 597010695
6Kinney, JeffBrakkesyke 594514764
7Kinney, JeffDen brutale sannheten 593616373
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 590911155
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 579012394
10Kinney, JeffSiste stikk 578015063
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 576512024
12Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 572911774
13Kinney, JeffRodrick ruler 562814703
14Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 562312254
15Kinney, JeffTøffe tider 542812744
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 542110575
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 540610525
18Horst, Jørn LierSalamandergåten 519223372
19Kinney, JeffHundedager 517213113
20Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 51398585
21Kinney, JeffFemte hjul på vogna 506913153
22Kibuishi, KazuSteinvokteren 50088895
23Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 49149265
24Dahl, RoaldMatilda 491319552
25Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 47928015
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 47097786
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 46138725
28Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 438711453
29Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 436411883
30Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 43398105
31Lunde, MajaSceneskrekk 41508894
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41487445
33Horst, Jørn LierUlvehundgåten 41339204
34Peers, BobbieLuridiumstyven 41009894
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40657015
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 40357555
37Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 39746446
38Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 392513712
39Kibuishi, KazuByen bak skyene 38446435
40Dahl, RoaldSVK 382512263
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37156026
42Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 37059573
43Dahl, RoaldHeksene 365214252
44Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 363711253
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36366325
46Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 36138464
47Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 359214072
48Horst, Jørn LierUndervannsgåten 357012482
49Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 32935605
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32237194
51Walliams, DavidGangster-bestemor 32007634
52Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 319910832
53Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31974906
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31555156
55Horst, Jørn LierLibertygåten 315110393
56Horst, Jørn LierRivertongåten 31139603
57Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 31116834
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30685205
59Kibuishi, KazuAlveprinsen 28755055
60Horst, Jørn LierMaltesergåten 28588873
61Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28507333
62Horst, Jørn LierHodeskallegåten 28226744
63Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27618413
64Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 274312462
65Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 27427653
66Dahl, RoaldDustene 26889922
67Aamodt, IngunnKorte grøss 26877083
68Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26536064
69Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 26077053
70Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 26046324
71Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 25735704
72Svingen, ArneMannen med seks fingre 25355774
73Svingen, ArneSpøkelseshotellet 25125404
74Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24874275
75Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 24689982
76Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 24685404
77Lindell, UnniLove, du liksom 24646713
78Akerlie, IbenLars er lol 24637363
79Sortland, BjørnNedtelling 24446493
80Bross, HelenaPå svømminga 24264415
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24255224
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24104405
83Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24088082
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24035324
85Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 23915484
86Dahl, RoaldDen magiske fingeren 23918592
87Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23818222
88Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23727153
89Svingen, ArneDen onde læreren 23325424
90Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 23268132
91Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23126313
92Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23035763
93Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 22915414
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 22835204
95Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 22816533
96Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 225710902
97Kuhn, CamillaLøs tann 22554225
98Lindell, UnniForelska forever 22526553
99Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 22335564
100Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22225534

987 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 147 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2000 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/02/2017 kl. 16:15:47


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As