100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1016123214
2Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 807515995
3Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 802323443
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 797515585
5Kibuishi, KazuIldfuglen 744113675
6Kibuishi, KazuSupernova 740012355
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 725618853
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 723412935
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 707518633
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 704816464
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 698313345
12Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 692715184
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 692117573
14Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 687516804
15Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 686312935
16Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 682323442
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 675112945
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 672514104
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 671213844
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 670313205
21Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 661711235
22Falch, MalinReisen til Jotundalen 660511625
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 652014664
24Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 634516273
25Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 631616583
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 616914374
27Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 59039366
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 547411854
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 54179685
30Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 534916933
31Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 532610025
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 52819585
33Kinney, JeffGode, gamle dager 524213303
34Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 498211674
35Horst, Jørn LierSalamandergåten 483425391
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 483311134
37Pilkey, DavHundemannen 47387406
38Kinney, JeffFerieparadiset 473010274
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 471812863
40Kinney, JeffDen brutale sannheten 469417622
41Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 46817376
42Kinney, JeffSiste stikk 466415912
43Kinney, JeffRodrick ruler 461615203
44Kinney, JeffBrakkesyke 452214583
45Kinney, JeffNedsmelting 44878535
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 44839744
47Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 445512493
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 44099034
49Kinney, JeffDobbel innsats 432210374
50Kinney, JeffTøffe tider 424413343
51Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 42027535
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 39577515
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 39529744
54Kinney, JeffHundedager 393913073
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37648524
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 36986495
57Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 35987584
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 357412002
59Akerlie, IbenLars er lol 355212782
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35227684
61Kinney, JeffFemte hjul på vogna 350912042
62Dahl, RoaldMatilda 350118941
63Peers, BobbieLuridiumstyven 341412582
64Pilkey, DavHundemannen og Superpus 34104996
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33908963
66Pilkey, DavI fri dressur 33264747
67Lunde, MajaSceneskrekk 32099853
68Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 315012022
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31486135
70Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 311311202
71Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30755485
72Houm, NicolaiZombieLars 30484846
73Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30197534
74Pilkey, DavI kattepine 29904286
75Walliams, DavidGangster-bestemor 29849633
76Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 29746584
77Horst, Jørn LierSmuglerhuset 29617923
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 29496184
79Peers, BobbieKryptalportalen 29219713
80Horst, Jørn LierUndervannsgåten 288013222
81Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 28427483
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 28307034
83Horst, Jørn LierMaltesergåten 281610022
84Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 27874376
85Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27496034
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 27407673
87Peers, BobbieApokalypsegeneratoren 27076694
88Horst, Jørn LierTriangelgåten 26849112
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 26204745
90Walliams, DavidVerdens verste barn 26115284
91Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 25915264
92Chabert, JackKartmysteriet 25694765
93Telgemeier, RainaEn genial idé 25644495
94Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 24374365
95Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 24375214
96Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 24324135
97Hunter, ErinTilbake til villmarken 24166773
98Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23995374
99Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23915744
100Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 23775164

1063 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 196 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2102 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/07/2019 kl. 12:29:58


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/5 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As