100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 976524513
2Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 758017364
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 753216604
4Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 730924692
5Kibuishi, KazuSupernova 715612905
6Kibuishi, KazuIldfuglen 703514804
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 694520013
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 683314054
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 675820053
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 673417273
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 673414304
12Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 660316244
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 658518793
14Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 653517843
15Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 653013934
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 650315234
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 649014004
18Falch, MalinReisen til Jotundalen 648313074
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 646413774
20Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 645014564
21Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 632223592
22Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 624111675
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 607315223
24Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 597217703
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 596015243
26Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 586717423
27Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 56219995
28Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 52698476
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 508410354
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 502110504
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 500212134
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 498510054
33Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 486118232
34Kinney, JeffGode, gamle dager 480514173
35Pilkey, DavHundemannen 47657985
36Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 45397885
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 453526141
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 445411503
39Kinney, JeffFerieparadiset 439511053
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 437511133
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 436710334
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 434713183
43Kinney, JeffRodrick ruler 434116462
44Kinney, JeffSiste stikk 431117032
45Kinney, JeffDen brutale sannheten 429819252
46Kinney, JeffNedsmelting 42729244
47Kinney, JeffBrakkesyke 418815482
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41679104
49Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 405213433
50Kinney, JeffDobbel innsats 399611303
51Kinney, JeffTøffe tider 396814432
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 36857544
53Kinney, JeffHundedager 359614092
54Pilkey, DavHundemannen og Superpus 35055406
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35009873
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 34729203
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 33916645
58Pilkey, DavI fri dressur 33815326
59Horst, Jørn LierSmuglerhuset 33758943
60Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 33278064
61Akerlie, IbenLars er lol 331113232
62Kinney, JeffFemte hjul på vogna 328913502
63Peers, BobbieLuridiumstyven 326913422
64Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 324812132
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 32247644
66Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31488993
67Lunde, MajaSceneskrekk 314110413
68Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30595535
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 303012592
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 29906294
71Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28967823
72Falch, MalinVikingene og orakelet 28816534
73Dahl, RoaldMatilda 286115621
74Pilkey, DavI kattepine 28164386
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 28096664
76Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 27924656
77Pilkey, DavLoppenes herre 27914216
78Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 278611662
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 27696614
80Houm, NicolaiZombieLars 27235025
81Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 26888223
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 26887293
83Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26797733
84Horst, Jørn LierUndervannsgåten 265013301
85Walliams, DavidGangster-bestemor 26469592
86Horst, Jørn LierMaltesergåten 263810462
87Peers, BobbieKryptalportalen 26149262
88Telgemeier, RainaEn genial idé 25974805
89Horst, Jørn LierTriangelgåten 24929622
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 24425114
91Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 24254715
92Chabert, JackKartmysteriet 24204854
93Peers, BobbieApokalypsegeneratoren 24176773
94Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 23975934
95Walliams, DavidVerdens verste barn 23785314
96Hunter, ErinTilbake til villmarken 23607303
97Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23355434
98Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23175564
99Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 22986213
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22756293

1076 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 206 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2113 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/09/2019 kl. 12:33:35


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As