100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 801016744
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 765219923
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 675515844
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 652414124
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 643712275
6Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 637714394
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 636815284
8Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 633822432
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 632814154
10Kibuishi, KazuByen bak skyene 629411895
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 607212564
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 604914284
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 599014064
14Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 589611145
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 588912674
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 585211365
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 572510165
18Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 56739885
19Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 549811474
20Kibuishi, KazuIldfuglen 54819755
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 53589515
22Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 528610295
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 52819565
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 52669525
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 498912164
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 498610424
27Kinney, JeffGode, gamle dager 491412024
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 458410234
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 45627925
30Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45287526
31Kinney, JeffDen brutale sannheten 452115572
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 448022421
33Kinney, JeffBrakkesyke 447413803
34Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44288465
35Kinney, JeffSiste stikk 437814123
36Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 429411523
37Kinney, JeffRodrick ruler 426213983
38Akerlie, IbenLars er lol 426012553
39Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40547455
40Kinney, JeffTøffe tider 403512173
41Kinney, JeffDobbel innsats 39318754
42Kinney, JeffFerieparadiset 38867455
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38657804
44Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 386214072
45Kinney, JeffHundedager 360611913
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35588204
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 355711103
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35257584
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35047014
50Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34836055
51Kinney, JeffFemte hjul på vogna 344711672
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 32477004
53Horst, Jørn LierUndervannsgåten 319312692
54Dahl, RoaldMatilda 318517551
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31426255
56Peers, BobbieLuridiumstyven 311510392
57Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 306311672
58Lunde, MajaSceneskrekk 30568843
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30385185
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30357504
61Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29386724
62Peers, BobbieOrbulatoragenten 28366954
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28005525
64Peers, BobbieKryptalportalen 27308223
65Horst, Jørn LierMaltesergåten 27059122
66Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 264910532
67Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 26126424
68Horst, Jørn LierUlvehundgåten 26089122
69Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26036803
70Lunde, MajaTullball 26015614
71Horst, Jørn LierLibertygåten 259710242
72Walliams, DavidGangster-bestemor 25897843
73Pilkey, DavHundemannen 25713956
74Horst, Jørn LierEinsteingåten 25547853
75Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 24949742
76Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24798402
77Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 246810262
78Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24015154
79Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23935764
80Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23824705
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 23814305
82Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 236912801
83Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23364794
84Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 22988772
85Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22434664
86Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22336263
87Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22318012
88Hunter, ErinTilbake til villmarken 22105603
89Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 22014494
90Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21988202
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21806303
92Dahl, RoaldHeksene 217612211
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21724594
94Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 21706233
95Horst, Jørn LierRivertongåten 21108502
96Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 20773436
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20694814
98Horst, Jørn LierTriangelgåten 20684734
99Horst, Jørn LierSjøormgåten 20585973
100Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20506673

1003 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 165 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1958 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/07/2018 kl. 12:27:47


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As