100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1151527164
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 908027403
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 873419194
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 860618814
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 858022043
6Kibuishi, KazuSupernova 836614775
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 831619474
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 821421953
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 818019924
10Kibuishi, KazuIldfuglen 807716604
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 804516134
12Falch, MalinReisen til Jotundalen 795815195
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 793920833
14Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 783418204
15Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 782116354
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 781717264
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 779715255
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 771216174
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 769315674
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 767115924
21Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 754726362
22Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 742019823
23Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 739113575
24Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 734917324
25Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 723219733
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 720117154
27Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 676311875
28Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 643010276
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 628811875
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 608312204
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 607013634
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 605811565
33Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 601821722
34Pilkey, DavHundemannen 57249536
35Kinney, JeffGode, gamle dager 562715943
36Horst, Jørn LierSalamandergåten 555128031
37Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 55229425
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 544212794
39Falch, MalinVikingene og orakelet 541211564
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 536311624
41Kinney, JeffFerieparadiset 520012694
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 518214233
43Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 510712214
44Kinney, JeffSiste stikk 507417962
45Kinney, JeffDen brutale sannheten 500320292
46Kinney, JeffBrakkesyke 491917402
47Kinney, JeffNedsmelting 491910544
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 489110514
49Kinney, JeffRodrick ruler 479917602
50Kinney, JeffTøffe tider 478815583
51Kinney, JeffDobbel innsats 476512543
52Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 476414693
53Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 45328765
54Pilkey, DavHundemannen og Superpus 45117086
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 432310953
56Kinney, JeffHundedager 422415392
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 417610304
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 406914022
59Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 40327665
60Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 39749554
61Horst, Jørn LierSmuglerhuset 395710533
62Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 38937055
63Pilkey, DavI fri dressur 38745976
64Kinney, JeffFemte hjul på vogna 386814892
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 381110453
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 38098614
67Lunde, MajaSceneskrekk 379111903
68Peers, BobbieLuridiumstyven 375214452
69Norman, Mona GriviDen hvite løven 37077375
70Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 36786445
71Akerlie, IbenLars er lol 367413782
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 36219213
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 36027564
74Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 359713962
75Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 35387324
76Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 34728703
77Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 345212992
78Pilkey, DavLoppenes herre 34395186
79Pilkey, DavI kattepine 33605236
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 33517234
81Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 33375546
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 33327634
83Walliams, DavidGangster-bestemor 320710553
84Horst, Jørn LierUndervannsgåten 320514742
85Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 31878243
86Telgemeier, RainaEn genial idé 31115525
87Walliams, DavidVerdens verste barn 30966374
88Houm, NicolaiZombieLars 30715705
89Dahl, RoaldMatilda 307117001
90Sunne, Linn T.Pistolen 304726911
91Horst, Jørn LierMaltesergåten 304410852
92Peers, BobbieKryptalportalen 301410492
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 29886184
94Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 29768973
95Chamblain, JorisKikki og mysteriet med den forsvunne dyrehagen 29434686
96Horst, Jørn LierTriangelgåten 293510542
97Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 29325575
98Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 28135585
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 28067323
100Hatke, BenZita blir berømt : langt, langt hjemmefra 27895185

1106 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 192 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2289 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/11/2019 kl. 16:34:44


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As