100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 944420314
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 850622623
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 763214835
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 756614785
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 723017974
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 706515634
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 700617933
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 686816834
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 685016094
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 683416184
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 682814624
12Kibuishi, KazuIldfuglen 673912575
13Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 673523152
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 670816044
15Kibuishi, KazuAlveprinsen 656712205
16Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 654514344
17Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 652013224
18Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 648512385
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 636311985
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 636112295
21Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 630211955
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 628512944
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 580411215
24Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 574912874
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 562810075
26Kinney, JeffGode, gamle dager 540513274
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 534212954
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 528111114
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 50879265
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 50199565
31Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 49918965
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 497011024
33Kinney, JeffDen brutale sannheten 493317692
34Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 487417712
35Kinney, JeffBrakkesyke 483615333
36Kinney, JeffSiste stikk 472415812
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 471024721
38Kinney, JeffRodrick ruler 462815363
39Kinney, JeffFerieparadiset 45779264
40Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 452612423
41Kinney, JeffDobbel innsats 445310404
42Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 43219034
43Kinney, JeffTøffe tider 424013393
44Falch, MalinReisen til Jotundalen 42199484
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 42068844
46Akerlie, IbenLars er lol 419213863
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 41587055
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 40129244
49Kinney, JeffHundedager 393213342
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 39218494
51Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 37396166
52Kibuishi, KazuSupernova 37219563
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 369211973
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36377434
55Pilkey, DavHundemannen 35905946
56Kinney, JeffFemte hjul på vogna 352812672
57Peers, BobbieLuridiumstyven 345012142
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32916065
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32918823
60Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 322211972
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31956375
62Dahl, RoaldMatilda 319018151
63Lunde, MajaSceneskrekk 31519453
64Walliams, DavidGangster-bestemor 30259203
65Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 30007494
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29555964
67Peers, BobbieKryptalportalen 29449193
68Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29317104
69Horst, Jørn LierTriangelgåten 28819053
70Horst, Jørn LierUndervannsgåten 285812422
71Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 28235465
72Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 275011892
73Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 26597593
74Horst, Jørn LierUlvehundgåten 26339832
75Horst, Jørn LierMaltesergåten 25879472
76Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 25437933
77Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 25305234
78Peers, BobbieOrbulatoragenten 25127153
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 25116563
80Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 25115154
81Pilkey, DavI fri dressur 24453636
82Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24385884
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24325774
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24127233
85Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 24125354
86Hunter, ErinTilbake til villmarken 23996483
87Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23985284
88Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 239312721
89Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23915924
90Horst, Jørn LierEinsteingåten 23827693
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 23406203
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 23245204
93Lunde, MajaTullball 22985704
94Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 22887822
95Horst, Jørn LierLibertygåten 22849862
96Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 22809552
97Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 22804694
98Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22616373
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22593955
100Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22569072

1055 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 210 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2030 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/01/2019 kl. 07:17:32


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As